Jakość i innowacyjność, czyli sprzęt do ćwiczeń i treningu funkcjonalnego produkowany w Europie

Lata badań, rozwoju i projektowania otworzyły firmie KingsBox drzwi do świata najbardziej znanych w Europie dostawców wyposażenia siłowni i treningu funkcjonalnego. Wszystkie elementy produkowane są przy użyciu nowoczesnej technologii, a następnie wycinane laserowo, spawane za pomocą robotów spawalniczych i toczone na tokarkach CNC, w celu zagwarantowania maksymalnej precyzji i tym samym osiągnięcia wysokiej jakości.

Wysoka jakość i niepowtarzalne detale

Jakość urządzeń jest zauważalna nie tylko w dopracowanym i wykończonym aspekcie, ale również w niezawodności, bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania właściwości modułowych. Wszystkie elementy i urządzenia zostały zaprojektowane i zbudowane tak, aby wytrzymać wszystkie warunki jakiemu są poddawane.

Certyfikaty i materiały

Do produkcji wszystkich naszych wyrobów używamy wyłącznie certyfikowanych materiałów, a także wykwalifikowanego i wyspecjalizowanego personelu, zgodnie z wymogami przepisów europejskich. Ścisła współpraca zespołu projektowego z zespołem produkcyjnym pozwala na połączenie jakości, funkcjonalności i wyrafinowanego wzornictwa w każdym z naszych produktów.

Prototypy i testy

Cały sprzęt, w fazie projektowania, przechodzi przez niezliczone fazy testów i sprawdzeń, których wykonanie zajmuje zazwyczaj kilka miesięcy. Po zdefiniowaniu produktu, przed wprowadzeniem go do produkcji seryjnej, a tym samym do sprzedaży, jest on najpierw testowany przez nasz personel techniczny, a następnie wysyłany do naszych najlepszych sportowców, którzy testują produkt, pozostając obiektywni w ocenie. Dzięki nim możemy dążyć do ciągłego doskonalenia wszystkich naszych narzędzi.

Jakość produktów i przekonanie o możliwości zaoferowania jednej z najlepszych usług w tej dziedzinie jest nie tylko pisemnym pomysłem w celach reklamowych, ale przede wszystkim faktem i obietnicą, której zobowiązujemy się dotrzymywać na co dzień.

Robimy wszystko, aby zadowolić naszych klientów, starając się zdobyć ich zaufanie i entuzjazm, wiedząc, że mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc 24/7.

..

Back to Top